O nas

down

WIZARTS

z pasji do ARTYZMU i realizacji realnych WIZJI

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie projektowania graficznego. Działamy na rynku lokalnym, ale i na terenie całej Polski czy na rynku zagranicznym.

Z pasji do projektowania, ale i również do realizacji różnorodnych zleceń wymagających artystycznego i kreatywnego kunsztu zajmujemy się nie tylko projektowaniem graficznym.

Dlatego w naszej ofercie znajdziecie 4 główne ścieżki zainteresowań:

  • projektowanie graficzne
  • prace handmade
  • działalność artystyczną
  • facepainting

Te 4 ścieżki bardzo często możemy ze sobą łączyć – wprawiona ręka i umiejętności malarskie świetnie sprawdzą się w projektowaniu ciekawych wzorów graficznych, zaś doświadczenie w projektowaniu grafiki bardzo często pomaga przy tworzeniu projektów i wizualizacji ścian czy motywów na koszulki. W naszej firmie udało nam się połączyć te dziedziny tak, aby zadbać o najwyższą jakość naszych usług i szeroką obsługę naszych klientów.

0+

zrealizowanych projektów

0+

lat doświadczenia

0+

zadowolonych
klientów

Zainteresowany współpracą?
Zapraszamy do kontaktu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celach kontaktowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Katarzyna Zellmer WIZARTS - pracownia artystyczno - kreatywna.